Nice Thor 1500 Yana kayar kapı motoru Kit

Nice Türkiye Ağırlığı 1500kg’ı bulan otomatik yana kayar kapılarınız için ihtiyaç duyduğunuz motor modeli ve aksesuar seçenekleri için ihtiyaçlarınıza uygun bir alternatif olarak Thor 1500 Kit setini tercih edebilirsiniz. İster evinizin girişleri ister endüstriyel alan girişleri isterseniz de apartman ve site girişleri gibi yerler için yoğun kullanımlarınıza uygun olarak tercih edeceğiniz set bütçenizi zorlamadan kaliteli motor modeli ve aksesuar seçeneklerine sahip olmanıza imkan tanıyor.
220 Vac’lık motor kapasitesindeki ürün aksesuar seçenekleriyle entegre bir yapı sergileyerek kolay ve pratik kullanımı beraberinde getirmektedir. Montaj kolaylığı ile de yaşam alanlarınızda çok geçmeden kapı mekanizmalarına hemen kullanabileceğiniz motor ve aksesuarlar kullanım konforunuzu sağlayarak uzun yıllar dayanım gösterecektir. Kalitesi ile Nice garantisinde tercih edeceğiniz Thor 1500 Kit içeriğinde set halinde aldığınızda çok daha uygun fiyat avantajlarına sahip olacağınız Thor 1500 motor, 1 takım fotosel, 1 adet flaşör lamba, 2 adet uzaktan kumanda ve 4 metrelik kremiyer sahibi olacaksınız.
Thor 1500 kit ürün içerisindeki motor mekanizmasında yavaş başla ve yavaş dur özelliğinin yanı sıra çeşitli çalışma parametrelerini de kontrol ünitesi üzerinden rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Ayrıca güvenliğinizi koruma altına alacak çarpma emniyet sistemi ile de herhangi canlı ya da cansız engelle karşılaşılması durumunda kapı mekanizması durarak aksi yönde hareket edebilecektir. Güven duyacağınız kalitede kit ürün ile sizler de bütçenize uygun fiyatlarda kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Yorum Bırakın