Nice Walky 2024 Dairesel Kapı Motoru Kit

Nice Türkiye Yaşam alanlarında otomatik kapı tercihleriniz için her ihtiyaca uygun bir model olarak kanatlı veya dairesel kapılar için motor modeli ve aksesuar seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Motor mekanizması olarak kanatlı kapılarınız için 1,8 metre kana uzunluğu ve 180kg’a kadar ağırlık taşıma kapasitesi için tercih edeceğiniz Walky serisi motor modeli için Walky 2024 Kit ürününü tercih edebilirsiniz. Otomatik kapılarınız için hem motor ihtiyacınızı hem de aksesuar ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz set ürünleri ile bütçenizi zorlamadan her türlü ihtiyacınızı konforunu da maksimum düzeyde tutarak en ekonomik fiyatlarla karşılayacaksınız.
Yaşam alanlarında yarı yoğun kullanımlara uygun olarak uzun yıllar performansından ödün vermeden rahatlıkla kullanacağınız ürün sağlamlığı ve güvenli kullanımı ile de güveninizi kazanacak. Walky 2024 Kit ürünleri içeriğinde 1 adet WL 1024 C + 1 adet WL 1024 motor mekanizması bulunmaktadır. Set içerisinde 1 takım fotosel, 1 adet flaşör lamba, 1 adet kumanda alıcısı ve 1 adet uzaktan kumanda aksesuarları da tek bir fiyatta set halinde ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır.
220 Vac motor + 24 Vdc motor özelliğinde kontrol ünitesi üzerinden çalışma parametrelerini ayarlayabileceğiniz mekanizma rahat ve konforlu bir kullanımı da beraberinde getirecek. Walky 2024 Kit ile bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız set ile sizler de rahatlığın uzun yıllar keyfini süreceksiniz. Kapı otomasyonlarında kullanım konforu sağlayacak motor mekanizması ve aksesuar seçenekleri tüm müşteri ihtiyaçlarına hitap edebilmektedir.

Yorum Bırakın