Nice Open S Fotoselli Kapı Motoru

Nice Fotoselli kapılarda tek kanat için 150 çift kanat için 120+120 kg ağırlıktaki mekanizma için ideal seçimlerden birisi olan Nice Open S motor modeli uygun fiyat avantajlarında bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı karşılamanıza imkan tanıyor. Tek kanatta saniyede 90cm açılma özelliğindeki kapasite çift kanatta saniyede 180cm’dir. Saniyede %70 açılma ve kapanma hızı ile enkoder sistemle donatılan mekanizma montaj kolaylığı ile pratik kullanım imkanı sunmaktadır.
Kontrol ünitesi üzerindeki Lcd ekran sayesinde 4 adet tuş takımı ile 18 ayrı çalışma parametresi ayarı kullanım konforunuza imkan tanımaktadır. Ayrıca kapanma hızı, hızlanma bölgesi, yüksek hızı, frenleme yapıldığı andaki hızı, frenleme mesafesi, açık ve kapalı tutma süresi gibi daha pek çok alternatif Nice Open S modelinde kullanıcının konforuna göre ayarlanabilmektedir. Çarpmaya karşı duyarlılığında kapı kanatlarına herhangi canlı ya da cansız bir nesnenin çarpması durumunda mekanizmada kapı kanatları durarak aksi yönde hareket edebilecek bir kabiliyete sahiptir.
Güvenli ve uzun yıllar kullanımlarınız için akıllı teknolojide tasarlanmış Nice Open S motor modeli pek çok aksesuar seçenekleri ile entegre yapısı sayesinde işlevsel özelliklerini maksimum düzeye çıkarabilmektedir. Akü ile çalışma özelliği de gösteren ürün herhangi bir güç veya elektrik kesintisi durumunda kesintisiz bir kullanım olanağını da beraberinde getirir. Ayrıca uygun fiyatları ile bütçenizi zorlamadan her ihtiyaca uygun bir model olana motor modelini sizler de tercih edebilirsiniz.

One Response

  1. Bülent Vatansever 1 Haziran 2018

Yorum Bırakın